Usługi serwisu mobilnego

Dojedziemy, gdzie trzeba na terenie całej Europy

NAPRAWY MOBILNE

Posiadamy wóz serwisowy z zabudowa warsztatową i 90% napraw oraz przeglądów wykonujemy u klienta w miejscu postoju maszyny lub w wyznaczonym warsztacie. Wyspecjalizowany wóz serwisowy jest przygotowywany do każdej kolejnej naprawy w niezbędne narzędzia specjalistyczne np. do naprawy zwrotnic czy przeprowadzenia przeglądu. Wykonujemy także smarowanie natryskowe wysiegników.

DIAGNOSTYKA AWARII

W celu wyeliminowania problemów z pracą żurawia wykonujemy przeglądy i diagnozujemy większość awarii i usterek na miejscu u klienta. Jeżeli naprawy części wymagają diagnostyki i weryfikacji wewnętrznej, np. wciągarka lub siłownik, podajemy szacunkową wycenę naprawy. Po ich demontażu i sprawdzeniu w warsztacie klient otrzymuje pełną wycenę potrzebnej naprawy.

PRZEGLĄDY EKSPLOTACYJNE

Często mylony z badaniem technicznym żurawia, przegląd eksploatacyjny maszyny nie jest obowiązkowy, lecz zalecany przez producentów. Ma on na celu skontrolowanie stanu technicznego żurawia, tego, czy wszystko działa w nim prawidłowo, a także cykliczną wymianę części eksploatacyjnych, które są najbardziej narażone na zniszczenie w trakcie jego użytkowania. Prawidłowe wykonywanie przeglądów to wydłużenie trwałości żurawia i zwiększenie jego niezawodności.

NAPRAWY ELEKTRONICZNE

Wykonujemy diagnostykę i naprawy oraz programowania układów ograniczników udźwigu, sterowania hydrauliką, pneumatyką i silnikami wysokoprężnymi.

NAPRAWY MECHANICZNE

Specjalizujemy się w naprawach wysięgników, siłowników, złącz obrotowych, układów skrętu osi, zarówno strony mechanicznej, jak i elektrycznej. Zajmujemy się także wymianą łożysk wolnoobrotowych nadwozia, naprawami mostów, zwolnic, zwrotnic, napędów i skrzyń biegów. Wymieniamy także liny główne i liny w wysięgnikach.

NAPRAWY UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH I PNEUMATYCZNYCH

Wykonujemy remonty, naprawy i regeneracje siłowników hydraulicznych jednostronnego i dwustronnego działania. Naprawy obejmują regenerację lub wymianę tłoczyska, regenerację lub wymianę rury cylindra, wymianę wszystkich uszczelnień.


SKRĘCANIE/ROZKRĘCANIE POŁĄCZEŃ ŚRUBOWYCH

Skręcanie i rozkręcanie połączeń śrubowych do 4200 Nm przy wymianie łożysk obrotu żurawia.


HYDRAULICZNE NAPINANIE SZPILEK

Wykonujemy hudrauliczne napinanie szpilek.


DEMONTAŻ SWORZNI

Zajmujemy się demontażem sworzni zwrotnic mostów i sworzni wysięgnika oraz sworzni głowic wysięgnika hydraulicznego.


WYMIANY LIN I REMONTY WYCIĄGAREK

Wykonujemy wymiany lin i remonty wyciągarek w żurawiach Tadano Terex Demag TC- CC i Liebherr LG, LR


FILTRACJA OLEJU HYDRAULICZNEGO

Wykonujemy filtrację oleju hydraulicznego do 1 mikrona, a także czyszczenie układów hydraulicznych